Extendend Range Programs

Extendend Range Programs:

Programy Extendend Range przeznaczone są dla nurków których ambicją jest przekraczać swoje granice. Dla tych co chcą nurkować dłużej, zanurzyć się głębiej lub eksplorować dalej. Dla tych, dla których nurkowanie to sztuka czy sposób na życie. Extendent Range to nie tylko konfiguracja sprzętowa, to wiedza i przynależność do elitarnej grupy.
Program ten wprowadza nurka na wyższy poziom wiedzy, procedur i umiejętności nurkowania w konfiguracji sprzętowej Extendend Range. Program zawiera zasady konfiguracji technicznej sprzętu, używania zestawów wielo butlowych, Procedury S-drill, V-drill, Gas Shering oraz techniki poruszania się przy użyciu płetw (Fins Technics).

Czas trwania: minimum 2 dni – 4 nurkowania w wodach ograniczonych przy łącznym czasie minimum 240min.
Program ten zapewnia wiedzę do samodzielnego planowania i przeprowadzenia nurkowania do głębokości 40m używając konfiguracji sprzętowej Extendend Range z wykorzystaniem butli dekompresyjnej z nitroksem do maksymalnej frakcji tlenu 50% i łącznym czasem dekompresji do 15min.

Czas trwania: 3 dni – 1 nurkowanie na wodach ograniczonych; 4 na wodach otwartych.
Program ten zapewnia wiedzę i umiejętności do samodzielnego planowania i przeprowadzenia nurkowań w środowisku przestrzeni zamkniętej z ograniczoną penetracją w granicach światła dziennego do maksymalnej głębokości 40m z wykorzystaniem sprzętu i procedur jaskiniowych z partnerem o równych lub o wyższych uprawnieniach.

Czas trwania: 3 dni – 1 zajęcia na lądzie, 1 nurkowanie w akwenie ograniczonym i 4 nurkowania w środowisku przestrzeni zamkniętej
Program ten zapewnia wiedzę i umiejętności do samodzielnego planowania i przeprowadzenia nurkowań do wraków z ograniczoną penetracją w granicach światła dziennego do maksymalnej głębokości 40m z wykorzystaniem sprzętu i procedur wrakowych z partnerem o równych lub o wyższych uprawnieniach.

Czas trwania: 3 dni – 1 zajęcia na lądzie, 1 nurkowanie w akwenie ograniczonym i 4 nurkowania do wraku.
Program ten zapewnia wiedzę i umiejętności do samodzielnego planowania i przeprowadzenia nurkowań Extendend Range z wykorzystaniem konfiguracji Sidemount dla dwóch butli z gazem dennym i butli dekompresyjnych w granicach zdobytych uprawnień.

Czas trwania: 3 dni – 1 nurkowanie w akwenie ograniczonym, 4 nurkowania w wodach otwartych.
Program ten zapewnia wiedzę I umiejętności do samodzielnego planowania i przeprowadzenia nurkowań do maksymalnej głębokości 45m, z użyciem gazów dekompresyjnych do frakcji tlenu 100% z łącznym czasem dekompresji 25min.

Czas trwania: 4 dni – 1 nurkowanie w wodach ograniczonych, 6 nurkowań w wodach otwartych. Podniesienie kwalifikacji do XR Trimix wymaga ukończenia szkolenia teoretycznego XR Timix w materiałach kursanta, oraz nurkowanie 5 i 6 musi być przeprowadzone z mieszaniną oddechową typu Trimix.

Zachęcamy do odwiedzenia nas na naszych social mediach:

DIVEWORLD.PL GOZO/MALTA