Scuba Experience - szkolenia dla nurków początkujących

Scuba Experience:

Usłyszałem kiedyś motto: „diving is fun, but not for every one”. Programy „SCUBA EXPERIENCE” przeznaczone są dla osób które chciały by spróbować nurkować ale nie są pewne czy sprostają wyzwaniom lub czy im się to spodoba. Programy te mają wprowadzić adepta w podwodny świat przy bezpośredniej asyście profesjonalnego instruktora nurkowania. Każdy z programów podstawowych można zaliczyć na poczet szkoleń wyższych. Oznacza to że nie trzeba podejmować decyzji o przystąpieniu do pełnego szkolenia od razu. Zacznij od „TRY SCUBA” podejmij decyzję i kontynuuj swoją wielką przygodę z „OPEN WATER DIVER”.
Celem programu SSI Snorkel Diver jest wprowadzenie do powszechnie wykorzystywanego sprzętu i umiejętności, które są niezbędne do bezpiecznego snorkelingu.


Czas trawania: ½ dnia – 1 nurkowanie
W trakcie szkolenia kursanci uzyskują fundamentalną wiedzę i umiejętności do samodzielnego przeprowadzenia nurkowania w zakresie zdobytych uprawnień, bezpiecznego kontrolowanego zanurzenia i wynurzenia, oraz radzenia sobie w sytuacjach awaryjnych.

Minimalny wiek 10lat.
Czas trwania: 5 dni – 6 zajęć teoretycznych, 6 zajęć w wodach basenowych lub ograniczonych, 4 nurkowania w wodach otwartych.
Program ten daje możliwość spróbowania nurkowania w pełnym zestawie do nurkowania „SCUBA” w wodach basenowych lub płytkich wodach ograniczonych dla osób bez doświadczenia w nurkowaniu.

Czas trwania: ½ dnia – 1 nurkowanie
Podstawowy program który wprowadza w wiedzę i niezbędne ćwiczenia do nurkowania z Instruktorem w środowisku wód otwartych.

Czas trwania: 1 dzień/dwa nurkowania + wykład teoretyczny

Aby uzyskać dostęp do materiałów szkoleniowych należy:

  1. Kliknąć link: https://my.divessi.com/register/ref/735637 i się zarejestrować lub skopiować kod QR naszej bazy nurkowej, a następnie wybrać nasze centrum nurkowe:

(MALTA oraz bazę nurkową: MFN1221 Marsalforn, Gozo -> Diveworld LTD)

Od tego momentu macie dostęp do pierwszych modułów teorii.

Po opłaceniu kursu otrzymacie pełen dostęp do wszystkich modułów i testów.

Zachęcamy do odwiedzenia nas na naszych social mediach:

POLSKIE CENTUM NURKOWE GOZO/MALTA